چگونه بدون داشتن سایت از همکاری در فروش فایل کسب درآمد کنیم؟

همکاری در فروش فایل
چگونه بدون داشتن سایت از همکاری در فروش فایل کسب درآمد کنیم؟Reviewed by Yahossein on Aug 5Rating: 5.0

با عرض سلام خدمت همراهان همیشگی لوکس فایل ، با مقاله ای مهم خدمت شما هستیم ، همانطور که درباره سیستم های همکاری در فروش فایل و یا affiliate marketing می دانیم، این کسب و کار یکی از بهترین راه های کسب درآمد از اینترنت به شمار می رود.

سوالی که امروزه ذهن بسیاری از افراد رو مشغول کرده این هست که آیا من میتوانم بدون داشتن سایت از همکاری در فروش فایل کسب درآمد کنم؟

آیا برای کسب درآمد از این روش حتما باید سایت داشت؟ در جواب این سوال باید گفت خیر ! در ادامه قصد داریم راه هایی را به شما معرفی کنیم که میتوانید از طریق این راه ها و بدون وجود سایت کسب درآمد قابل توجهی با استفاده از روش همکاری در فروش فایل داشته باشید.

راه های کسب درآمد از طریق همکاری در فروش فایل بدون داشتن سایت :

۱-در فروم ها فعالیت کنید!

با توجه به فراوانی فروم ها و تالار های گفتگو فارسی زبان شما به راحتی میتوانید از این مزیت استفاده کنید و تالار های گفتگو را بستری برای فروش محصولات خود قرار دهید

کافیست در بحث های مرتبط با محصول یا سرویس خود در این فروم ها شرکت کنید و لینک محصول خود را در امضا یا متن پستهای خود قرار دهید. البته در این مورد حتماً به قوانین فروم توجه داشته باشید تا مدیر فروم شما را اخراج نکند.

۲-درج نظر در وبلاگ ها و سایت ها

در موتورهای جستجو، موضوع مرتبط با محصول یا سرویس خود را جستجو کرده و وارد سایت ها و وبلاگ های ظاهر شده در نتایج جستجو شوید. سپس به درج نظر در آنها پرداخته و در قسمت آدرس سایت در فرم نظردهی، لینک محصول یا سرویس خود را قرار دهید. 

 ۳-فروش از طریق بازاریابی با پست الکترونیک ( ایمیل مارکتینگ )

به دوستان خود ایمیل بفرستید و در آن درباره موضوع مربوط به محصول یا سرویس خود توضیح داده و لینکی هم به صفحه محصول قرار دهید.حتی میتوانید به راحتی با جمع آوری ایمیل دوستان و آشنایان و کابران سایت ها و … محصول خود را با کمترین هزینه ممکن تبلیغ کنید . اگر نمیتوانید ایمیل دوستان و آشنایان را به هر دلیلی جمع آوری کنید استفاده از بانک ایمیل آماده راهکار بسیار مناسبی است چرا که این بانک ایمیل ها قیمت پایینی دارند و از قبل آماده شده اند و قطعا مخاطبان بیشتری را در اختیار شما می گذارند.

۴-پر سود ترین راه برای فروش : شبکه های اجتماعی

در حال حاضر شبکه های اجتماعی بخش جدایی ناپذیر از زندگی امروزی شده اند !  حتما شما هم از آمار نجومی این شبکه ها مخصوصا در ایران مطلع هستید . از تعداد کاربران و مخاطبان این شبکه ها گرفته تا ساعت های حضور مردم در این شبکه ها . شما با کمترین زحمت و بدون اتلاف وقت میتوانید محصولتان را به هزاران نفر تبلیغ کنید . از بهترین و پر مخاطب ترین شبکه های اجتماعی در ایران میتوان به تلگرام ، اینستاگرام ، گوگل پلاس ، فیسبوک و توییتر و … اشاره کرد .

چنانچه به دنبال گروه های پرمخاطب تلگرام هستید ، پیشنهاد ما به شما خرید بانک فوق العاده گروه های تلگرامی پر عضو ” مجموعه سوپر گروه های تلگرام ” می باشد

اما چرا میگوییم این شبکه ها بهترین راه برای فروش محصولتان می باشد ؟ فرض کنید شما یک محصول با قیمت ۲۰ هزارتومان دارید و می خواهید با استفاده از شبکه های اجتماعی بازاریابی کنید و این محصول رو به فروش برسانید . شما پیام تبلیغ محصولتان را با استفاده از لینک مخصوص بازاریابی شما به یک گروه ۱۰۰۰ نفری تلگرامی میفرستید اگر حتی یک نفر هم این محصول را بخرد بنابر قوانین فروشگاه لوکس فایل(۵۰% درصد سود از فروش هر فایل) شما  فقط با یک پیام در یک گروه تلگرامی ۱۰ هزارتومان کسب درآمد می کنید ! حال خودتان حساب کنید اگر این پیام را در ۱۰ گروه بفرستید چقدر کسب درآمد می کنید ؟ در ۱۰۰ گروه چه ؟ در نتیجه با یک حساب و کتاب سر انگشتی میتوان به سود بسیار بالای همکاری در فروش فایل پی برد.

۵-تبلیغ کنید

شاید در نگاه اول این کار بسیار مسخره بنظر بیاد که شما برای محصولات خودتان (محصولات بازارایابی و یا محصولاتی که خود شما با استفاده از قابلیت ارسال محصول آن را ارسال کرده اید) تبلیغ کنید.

اما خودتان حساب کنید اگر یک محصول ۲۰ هزارتومانی داشته باشید و این محصول را در یک وب سایت پر بازدید ایرانی با مبلغ ۱۰۰ هزارتومان تبلیغ کنید و این محصول روزانه فقط یک فروش داشته باشد در آخر ماه شما ۶۰۰ هزارتومان کسب درآمد می کنید که اگر هزینه تبلیغ را از آن کم کنیم ، شما ۵۰۰ هزارتومان فقط از فروش یک محصول کسب درآمد کرده اید.(البته در نظر داشته باشید شما فقط در یک وب سایت تبلیغ گرفته اید و میتوانید در وب سایت های بیشتری تبلیغ کنید)

همچنین یکی از روش های موثر تبلیغات که سود بسیاری را به همراه دارد تبلیغات پیامکی با استفاده از بانک شماره موبایل شهر ها می باشد

با انجام راه کارهای معرفی شده می توانید بدون داشتن سایت از همکاری در فروش کسب درآمد نمایید.

پاسخ دهید